Adaptīvās peldēšanas apmācību un pielāgotās trenažieru zāles nodarbības JūrmalāLatvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība (LMSBB) sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldi realizēs projektu, kura ietvaros jūrmalniekiem un pilsētas viesiem Nacionālajā rehabilitācijas centrā (NRC) “Vaivari” būs pieejamas adaptīvās peldēšanas apmācību un pielāgotās trenažieru zāles nodarbības.
 
Pieteikties nodarbībām iespējams, aizpildot mājaslapā www.activewheels.lv esošo formu. Lai pieteiktos dalībai projektā, nepieciešama ģimenes ārsta izziņa: 027/u forma. Nodarbības plānotas no 16. oktobra līdz 2017. gada nogalei. Nodarbības notiks NRC “Vaivari” hidroterapijas kompleksā.
 
Nodarbības paredzētas personām ar kustību traucējumiem. Nodarbības vadīs pieredzējuši speciālisti ergoterapeite Zoja Nesterova un Aleksejs Smolovs.

Peldbaseins
Individuālās adaptīvās peldēšanas apmācība galvenokārt fokusējas uz cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, lai peldētu, piedalītos ūdens aktivitātēs un neatkarīgi pārvietotos ūdenī. Peldēšanai ir vairāki terapeitiski efekti: iespēja veikt muskuļu darbību bez gravitācijas spēka, muskuļu nostiprināšana, nepārtraukta respiratorās un asinsrites sistēmas darbība, spasticitātes mazināšana, posturālās kontroles veicināšana, ķermeņa masas mazināšana, kontraktūru profilakse un mazināšana.

Trenažieru zāle
Sportojot trenažieru zālē, iespējams ne vien izkustēties un tādējādi uzlabot pašsajūtu, bet arī noskaidrot, cik liela slodze Jums nepieciešama un kādas ir Jūsu spējas. NRC „Vaivari” irviena no nedaudzajām iespējām mūsu valstī vingrot trenažieru zālē, kas ir pieejama arī cilvēkiem riteņkrēslā.

Ja vēl domā, tad zini, ka vietu skaits ierobežots un ilgi domāt nedrīkst. Izmanto iespēju nostiprināt veselību!
 
Pieteikties iespējams līdz 30.11.2017.

Visus Jūs interesējošos jautājumus varat uzdot, aizpildot teksta laukumu pieteikuma formā, kontaktu formā, vai, rakstot uz e-pastu: info@activewheels.lv.
 
Projekts tiek īstenots saskaņā ar ESF projektu ”Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā”, projekta identifikācijas Nr.9.2.4.2/16/I/008