Aicinām pieteikties jauniešus ar invaliditāti vecumā no 18 - 30 gadiem uz 4 dienu neformālās izglītības apmācību "Neatkarīga dzīve no ES skatījuma"4 dienu laikā dalībniekiem ar dažādu neformālo izglītības metožu palīdzību būs iespēja:
Informācijai: Neatkarīgas dzīves koncepta pamatā ir cilvēku ar invaliditāti tiesības izdarīt izvēli jautājumos, kas skar viņa/viņas personīgo dzīvi, tādā pašā mērā kā ikvienam sabiedrības loceklim.
 
Dalībnieki: 10 jaunieši ar invaliditāti
Laiks: 15. - 18. jūnijs 2016
Vieta: viesnīca "Baltvilla" (Senču prospekts 45, Baltezers, Garkalnes novads, LV-2164, Latvija, www.baltvilla.lv)
Darba valoda: Latviešu 
Pieejamība: Viesnīca ir pieejama arī dalībniekiem ratiņkrēslos, ir iespējāms ņemt līdzi savu asistentu (organizētāji segs asistenta ceļa, viesnīcas un ēdināšanas izmaksas apmācības laikā), nepieciešamības gadījumā tiks organizēts speciālais transports no Rīgas uz projekta norises vietu un atpakaļ.
Dalības maksa: dalības maksa nav paredzēta, bet dalībniekiem jābūt gataviem segt ceļa izmaksu starpību, ja kopējās ceļa izmaksas pārsniedz 6 EUR.

Šī apmācība ir domāta tieši Tev, ja esi jaunietis:
Projekts tiek finansēts no Eiropas Padomes un Eiropas Jaunatnes Foruma līdzekļiem. Dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi 6 EUR apmērā uz apmācības norises vietu un atpakaļ, viesnīcas un ēdināšanas izmaksas apmācības laikā, kā arī apmācību materiāli.
 
Ja vēlies piedalīties apmācībā, sūti aizpildītu pieteikuma anketu uz neatkariga.dzive@gmail.com līdz 2016. gada 20. maijam
 
Dalībnieku atlases rezultāti tiks paziņoti individuāli pēc 2016. gada 28. maija. Jautājumu gadījumā droši raksti mums - neatkariga.dzive@gmail.com

Programma | Pieteikuma anketa