Seminārs “Aktīva un motivēta dzīve pēc muguras smadzeņu bojājuma”2017. gada 31. augustā, no plkst. 10:00 līdz 18:45 NRC “Vaivari” Apaļajā zālē notiks starpdisicplinārais seminārs – “Aktīva un motivēta dzīve pēc muguras smadzeņu bojājuma”. Seminārā piedalīsies lektori no Latvijas, Krievijas, Beļģijas un Igaunijas. Šis seminārs būs cikla “Pacientu aprūpes un rehabilitācijas iespējas” 2. daļa, kas ļauj gan speciālistiem, gan pašām personām pēc muguras smadzeņu bojājuma uzzināt jaunumus, kas norit ārpus Latvijas robežām, kā arī salīdzināt un izprast esošo situāciju Latvijā. Seminārā apskatītās tēmas skars gan medicīnisko, gan sociālo jomu, kas ir un būs nozīmīgas personu ar muguras smadzeņu bojājumiem rehabilitācijā. Lai semināra tēma būtu vizuāli baudāms prieks, tiks piedāvāts dalībniekiem ielūkoties video sižetos, kur tiks iepazīstināti aktīvie Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības biedri un viņu pieredze Norvēģijas nometnē, kā arī Pāvela Gumeņikova (Pavel Gumennikov) uz patiesiem notikumiem balstītā īsfilma “JUST, GO!”, kas šobrīd ir skatāma tikai īsfilmu festivālos visā pasaulē.
 
Seminārs notiks angļu valodā.
Par dalību seminārā tiks piesķirti 6,5 LĀPPOS tālākizglītības punkti
 
Seminārā tiks apskatīts:
   
Reģistrēšanās semināram iespējama līdz 30. augustam plkst. 23:59 Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības mājas lapā – www.lmsbb.lv, aizpildot reģistrēšanās veidlapu. Semināra programma PDF formātā.

Reģistrēties

Dalības maksa:
35 eiro –  visiem apmeklētājiem (pusdienas un kafijas pauze iekļauta cenā)
10 eiro – VSIA NRC “Vaivari” darbiniekiem; Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības biedriem, kas iestājušies biedrībā līdz 01.06.2016.

Vairāk par semināru:
            Zvanot: +371 200 99 462 (Filips Bernadskis) vai
            Rakstot uz e-pastu: filips@lmsbb.lv