Seminārs “Pacientu aprūpe akūtā periodā”2016. gada 29. oktobrī, no plkst.10:00 līdz 16:00 viesnīcas “Avalon hotel” konferenču zālē notiks pirmais starpdisciplinārais seminārs – "Pacientu aprūpe akūtā periodā" no semināru cikla “Pacientu aprūpes un rehabilitācijas iespējas”. Šis seminārs ir viens no trim semināriem, kas norisināsies līdz 2017. gada februāra mēnesim. Lai veicinātu savstarpēju dialoga veidošanu starp medicīnas un biedrības pārstāvjiem, kā arī informētu par jaunumiem medicīnas nozarē, biedrība veidos semināru ciklu, kurā tiks apskatīti aktuālie jautājumi gan speciālistu, gan pašu personu pēc muguras smadzeņu bojājuma vidū.  
 
Seminārs tiks veltīts sekojošām tēmām:
  1. Uzturvielu atbalsts pacientiem pēc mugurkaula traumām (ārste Jolanta Ozola);
  2. Mutes dobuma aprūpe pacientiem ar totālu, maksimālu un mērenu asistēšanu. Palīglīdzekļu pielietojums (zobu higiēniste Gunta Dukse);
  3. Pacienta un personas ar invaliditāti tiesības. Praktiski aspekti. Tiesības uz valsts pabalstiem (jurists Renārs Slesarčuks)
  4. Guļoša cilvēka kopšanas principi. Izgulējumu profilakse un ārstēšana agrīnās stadijās (ārsta palīgs Rolands Kristovskis)
  5. Kā izdzīvot Latvijas slimnīcā. Praktiski padomi pacientiem. Kā praksē realizēt pacientu tiesības izgulējumu gadījumā (ķirurgs Olafs Libermanis)
  6. Uz rezultātu vērsts multidisciplinārs komandas darbs - efektivitātes priekšnoteikums pacientu ārstēšanā.( sertificēta fizioterapeite Liene Cipule)
  7. Palīglīdzekļu izvēle pacientu aprūpē akūtā posmā (sertificēta ergoterapeite Zoja Nesterova)
  8. Fizioterapijas iespējas pacientiem ar kustību traucējumiem akūtā periodā. (Galvas smadzeņu bojājums, muguras smadzeņu bojājms, politrauma) (sertificēta fizioterapeite Una Purena-Dervenika)
Reģistrēšanās semināram iespējama līdz 27. oktobra plkst. 23:59 Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības mājas lapā – www.lmsbb.lv aizpildot reģistrēšanās veidlapu. Semināra programma PDF formātā.

Reģistrēties

Dalības maksa:
Visiem semināra dalībniekiem (ārstiem, funkcionāliem speciālistiem, māsām, māsu palīgiem un citiem speciālistiem  – līdz 24. okobra plkst. 23:59 - 20 eiro, pēc 25. oktobra – 25 eiro.

LMSBB biedriem – līdz 24. oktobra plkst. 23:59 - 15 eiro, pēc 25. oktobra – 20 eiro.

Konferences neapmeklēšanas gadījumā dalības maksa netiek atmaksāta.
Par dalību seminārā tiks izsniegti LĀPPOS apstiprināti 6 TIP.

Vietu skaits seminārā ierobežots.
Papildus informācija: zvanot pa tālr. 20099462, vai sūtot e-pastu info@lmsbb.lv